Oświetlenie ogrodu

Nocą, gdy ogród nie jest oświetlony, zasypia i przestaje nam służyć.

Istotne są nie tylko rośliny, ale również oświetlenie, które stworzy zaczarowany klimat wieczorową porą.

Ogród bez światła? Oświetlenie podjazdu, wejścia do domu, tarasu czy innej strefy wypoczynkowej jest praktycznie koniecznością. Oświetlenie ciekawego zakątka, podświetlenie roślin, wodotrysku dodaje niewątpliwie uroku i atrakcyjności ogrodowi. Poza tym sprzyja wypoczynkowi po zmroku. A przecież po to mamy ogród, żeby z niego korzystać i cieszyć się nim.

W zakresie zewnętrznego oświetlenia oferujemy przede wszystkim:

  • oświetlenie wejścia do domu, podjazdu do garażu, numeru domu
  • oświetlenie ogrodzenia
  • oświetlenie tarasu i elewacji
  • oświetlenie alejki
  • oświetlenie zbiornika z wodą
  • oświetlenie drzew i krzewów

Zagospodarowanie wody deszczowej, drenaże

Nadmierna ilość wody na działce, zwłaszcza w najbliższym otoczeniu domu, może być bardzo uciążliwa. Nie chodzi tylko o kałuże i błoto utrudniające poruszanie się po posesji, ale przede wszystkim o ryzyko zamakania fundamentów spowodowane spływającą w głąb gruntu i gromadzącą się tam wodą opadową.

Budowa małej architektury


Duży wpływ na kształtowanie przestrzeni ogrodu ma mała architektura ogrodowa: ławeczki, pergole, nawierzchnie. Jeśli marzy Ci się ogród pełny uroku i ciekawych dodatków, zobacz co możemy dla Ciebie wykonać...

Projektowanie i wykonawstwo nawierzchni brukowych

Podjazd i wejście są wizytówką każdego domu. Brukowanie nawierzchni sprawia, że stają się one niewątpliwą ozdobą każdej przestrzeni. Jednocześnie nadają jej rustykalnego, eleganckiego wyglądu.